Reference

Přeji si, aby moje texty promlouvaly k jejich čtenářům bez vyrušování a pozastavováním se nad pravopisnými chybami. Proto jsem oslovila Evičku a od té chvíle s ní spolupracuji.
Chybami se člověk učí a v případě korektur od Evy to platí doslova. S Evičkou jsme se domluvily na systému „revize textu“, kdy vidím, kde je chyba a její opravu pak sama v textovém editoru přijmu a opravím.
Komunikace s Evou je jednak moc milá, ale také velmi rychlá.
Pokud si přejete, aby vaše texty neztrácely hodnotu zbytečnými chybami, které je opravdu velmi snadné přehlédnout, pak jsou korektury od Evy tou nejlepší volbou i pro vás.

Jana Barrera
Průvodkyně přirozeným porodem a mateřstvím
www.janabarrera.cz

Eva je mojí záchranou. Jakýkoliv text jí pošlu, do druhého dne, kratší obratem, ho mám opravený a upravený tak, abych ho mohla s klidným srdcem publikovat na mém webu. Oceňuji rychlost, spolehlivost a věcný názor na případnou úpravu textu. Eva se dokáže podívat na text očima čtenáře a přizpůsobit ho podle toho, pro koho píšete. A to všechno za, myslím, velmi dobrou cenu.
Já už si dnes svoji práci bez její korektury neumím a ani nechci představit, takže za mě určitě doporučuji.

Mária Jurková
Vaříme bez lepku, mléka a cukru
www.mariajurkova.cz

Spolupráce s Evou je pro mne velmi přínosná. Pravidelně se na ni obracím pro korekturu e-booků a textů na web. Korektura je vždy odvedena velmi pečlivě. U Evy si velmi cením spolehlivosti, milé komunikace a kromě samotné korektury i velmi podnětných postřehů ke kontrolovaným textům, z pohledu čtenáře. Hledáte-li člověka, kterému s důvěrou můžete svěřit své texty, tak Eva je rozhodně tou pravou osobou.

Klára Hrubá
www.zijuradost.cz